Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaRevue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!


Máte doma bazén?

S Lumou jsem kamarádila jako děvče. Bývaly jsme jednu dobu nerozlučné kamarádky, potom nás čas rozděloval tak dlouho a usilovně, až nás rozdělil - i když ne tak docela, protože jsme se občas navšívily a po mnoho let jsme obě bydlely zase v Židenicích (jsme z Tuřan). Od dětských let se ale zájmy moc nepotkávaly.
Luma se ozvala nějakým zvláštním řízením osudu v srpnu y2k. Byla jsem na józe ve středních Čechách a zrovna jsem šla lovit signál na lesní mobil-road, kde jogíni navečer postávali jak prodejná děvčata na výpadovce do Rakous a natáčeli telefonky, aby nalovili super info, co bez nich nikdo nemůže být. Signál jsem ještě neměla, ale nezřetelný hovor od Lumy už ano. V Židenicích jsem ji nenašla proto, že se přestěhovala do Ořešína - to je taková Bewerley Hills Brno - a je to blbý, má všude daleko a nikoho tam nezná. Mám se ozvat, přijít - zrovna staví bazén a hlídá zedníky... na co bazén? Na nic nám to nebude, povídá.

Asi za tři čtvrti roku jsem se skutečně ozvala a domluvily jsme se, že se u nich stavím se Samem a s Romanem. Prý ať si nezapomeneme vzít plavky. Plavky jsme si vzali ...Ale koukali jsme. Lumovic mají perfektní dům, lecjaké vymoženosti - a ten bazén je krytý, ohřívaný, i v létě vytápěný a se zatahovací roletou, aby voda nechladla. Filmy o amerických boháčích se uskutečňují i u nás. Pochopitelně byli naši hoši z bazénu nadšení a teď mají nový hmotný cíl: Až budeme mít peníze, pořídíme si krytý bazén. V mrňavém bytečku v židenickém pavlačáku je to pravda cíl vznosný.
Když jsem s Lumou mluvila po první, utěšovala jsem ji, ať si z toho nic nedělá - její manžel že investuje do bazénu, Roman zase do počítačů - máme jich doma určitě sedm. Když jsme se uviděly, hned mne překvapila otázkou:
Tak vy máte internetku? :-)
 
červenec 2002

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz