Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaRevue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!


Jak to všechno začalo
...aneb Překotný začátek roku dvoutisícího druhého

Každý rok okolo slunovratu jezdíme na jmelí. Máme svoje místo, kam se pravidelně vracíme. Jeli jsme i před vánocema 2001. Cestou jsme potkali hajného, který si nesl jmelí. Ptal se "chcete taky?" Chtěli jsme. Hajný namířil brokovnici - a prásk! Jmelí ze stromu ustřelil.
Říkali jsme si s Romanem, že to bude ustřelený rok.

No nevím nevím, asi to bylo v něčem jiném.

Nevím jak a vím kdy. Bylo to 5.1. a odpojili v celé republice vysílání kabelové televize vzduchem. Konečně byl klid od vlezlých tv obrázků, jimž propadli hlavně chlapi - čili partner = Roman a syn. Pocit jako v ráji a hromada času byly průvodními jevy. Ale měla bych dodat, že ten čas nebyl jenom venku, ale i vevnitř. Najednou nic nebrzdilo.
A vlastně už předtím se stala taková zajímavost. Kamarádka napsala partnerovi, že jej miluje. A aby to nepřehlédl, napsala to na adresu, která chodí do všech počítačů, co jich tu máme (celkem jich máme myslím sedm, ale nevím to jistě, musela bych počítače spočítat). Tak jsem za ním přišla a povídám mu: "Napsala ti Tereza, že tě miluje." A on povídá: "To píše mně? Já myslel že tobě, vy si spolu furt dopisujete." Ženské jsou na tom ve společnosti chlapa vždycky blbě - už vás to někdy napadlo? Jesli jste chlap, tak asi ne.

17.1. nám přestala téci teplá voda. Stará PO-370 dosloužila už definitivně a přivolaný opravář nám doporučil, ať ten krám vyhodíme a koupíme si novou karmu. Ač ne bohatí, rozhodli jsme se že uposlechneme; nakonec vyhrožoval dost zle - že prý se ten náhradní díl bude muset vyfrézovat ručně a kolik to bude stát.... 18.1. napsal jakýsi úchyl anonymní (jakou jinou, že) sms, že moje karma je prohnilá a že skončím špatně. Odpověděla jsem mu taktéž sms, že má naprostou pravdu, ale že jsem zakoupila karmu novou, která je úplně v pořádku.

Asi o 14 dnů později se nám začala rozpadat plátěná střecha auta. Šli jsme se poptat na cenu nové střechy a suma 190 tisíc nás vpravdě ohromila. Za to bychom měli dvě jiná auta. Budeme to muset nějak vyřešit. Protože články zpětně doplňuju, můžu v září 2002 napsat, že se situace ještě úplně nevyřešila.

Začala jsem slovy jak TO začalo - měla bych tudíž napsat co začalo. Vlastně ani nevím - třeba jen tak doufám, že nastala zase výraznější doba. Když se tak ohlédnu, bylo to jakési šedivé......

Komentovat
 
duben - říjen 2002

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz