Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaRevue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!


Kouzla IV. - Kouzla proti nevěře

Chcete-li zabránit tomu, aby byli partner či partnerka nevěrní, je váš úkol jednoduchý. Nejdříve si musíte posvětit sůl. Vezmete misku a do ní odsypete malou trošku soli. Za novu vezmete misku do levé ruky, pravou ruku vztáhnete nad ni a řeknete jednoduché zaklínadlo, s nímž se budete obracet k vyšší moci, jíž věříte, např. „nejvyšší sílo (Matko, Anděli strážče), prodchni tento nástroj očisty tím, co je tvojí podstatou“. Sůl můžete světit před použitím i 3x, vždy to ale musí být za nového měsíce. Posvěcenou sůl pak uschovejte na místo skryté cizím očím.

Když začnete podezírat partnera, že myslí na nevěru, vezměte krajíc chleba. Mírně jej posypte posvěcenou solí a při tom říkejte: „Očisti mého milého /moji milou … (jméno) od všech špatných myšlenek, které v sobě nosí.“ Kouzlo je třeba provést ve čtvrtek.
Pokud už vám partner nevěrný je, vyžaduje to složitější úkon. Špetičku posvěcené soli rozpusťte ve zvláštní misce a každou noc, až bude spát, mu lehce potřete čelo. Přitom odříkejte tatáž slova co v předchozím případě, co nejvroucněji a nejnaléhavěji. Na posílení kouzla můžete partnerovi vložit do peněženky malý papírek, na němž budou namalovány dva propojené kruhy, v nichž jsou vepsána křestní jména obou partnerů. I papírek je třeba posvětit solí. Složitější a spolehlivější varianta kouzla radí, abyste místo papíru použili kůže z mladého dobytčete, kterou jste sami vydělali.
Připravte rajčatový salát. Užívejte octa a citronu jen nejnutněji, osolte posvěcenou solí. Nasekejte květy či listy růže, ibišku nebo hořce, tak aby jich nebylo víc než čtvrt lžičky. Smíchejte s kapkou krve a zamíchejte do salátu. Snězte společně s nevěrným partnerem.
 
dáno do placu 22. 11. 2010

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz