Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaRevue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!


Kouzla III. - Jak najít partnera na celý život

Potkat takovou osobu není jednoduché a vyžaduje to nejen úsilí, ale i dokonalou přípravu. Dobrý začátek je důležitý a naopak – když se zapne první knoflík špatně, je celé zapínání špatné, jak říká polské přísloví.Vytvořte si jasnou představu o tom, jak by měli váš partner či partnerka vypadat. Důležité jsou vlastnosti duše a povaha, vnější vzhled může být zavádějící, proto tyto představy nezdůrazňujte. Odhlédněte od toho, kdo se vám v současnosti líbí nebo kdo je vám blízký a nechejte představy volně proudit. K očištění myšlenek a ujasnění vnitřní vůle vám velmi dobře pomůže například obyčejný jetel. Můžete ale použít i listy kaštanu, meruňky, vrby, z bylin heřmánek, kapradí, rozmarýnu, maliník nebo žito. Vybranou rostlinu či její část usušte a rozdrťte a nechejte na obětní misce. Rostlinu posvěťte, např.: „Prosím tě kytičko, přines v lásce štěstíčko“. Při koncentraci vdechujte její vůni a nechejte plynout představy o svém budoucím životě s partnerem či partnerkou a o zážitcích při společném soužití.
Až budete mít představu natolik jasnou, že si budete jisti, koho že to vlastně chcete, najděte si větší proužek světlé přírodní látky. Namalujte na ni obrys postavy asi 20 – 30 centimetrů vysoký a dvakrát jej vystřihněte. Figurku po stranách sešijte, vyplňte rostlinou, s níž jste pracovali a uzavřete. Pak ji znovu krátce posvěťte a položte na oltář nebo na příjemné místo, na kterém často pobýváte. Rozdělávat byste ji měli až v okamžiku, kdy budete žít ve šťastném svazku.

 
dáno do placu 25. 10. 2010

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz