Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaRevue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!


Kouzla II. - Jak najít partnera na pár dnů

Kouzlo se provádí na jaře za přibývajícího měsíce. Napište jméno osoby, na niž si myslíte, na kousek papíru. Na zahrádce nebo v lese natrhejte poupata, která se právě začala rozvíjet a vše svažte společně do čistého kapesníku. Večer, až budete mít klid, vezměte svázaná poupata s papírkem do obou rukou a tiše řekněte: „Ty… (jméno osoby) půjdeš se mnou, za Sluncem Lunou“ a potom schovejte uzlíček do prádelníku. Vytoužený protějšek vám jistě neunikne. Až budete chtít vztah ukončit, je třeba kapesník rozvázat. Papírek spalte, stačí zápalkou, a při tom myslete na ukončení vztahu. Poupata odložte do přírody, odkud jste je předtím vzali. Kapesník důkladně vyperte, nejlépe i vyvařte, abyste si pojistili, že se k vám partner už nevrátí.

Jiné kouzlo, které přináší milostná seznámení, můžete provádět po celý rok. Tři dny po sobě běžte každý večer, pravidelně ve stejnou hodinu na vycházku, nejlépe do přírody, ale stačí i do parku nebo na jiné klidné místo. První den si doneste větvičku. Doma ji upravte tak, aby byla spodní část zůstala holá, bez listí a pokud možno rovná. Lístky nechejte jen na vrcholu, asi od poloviny její výšky. Větvičku posvěťte tím, že nad ni vztáhnete ruku a vyslovíte třikrát své přání lásky. Přitom musíte vidět výsledek svého snažení, jako kdyby se vše už stalo. Pak ji zavěste do svého pokoje lístky nahoru, holým kmínkem kolmo k zemi.
Druhý a třetí den si najděte vždy kousek kůry, květinu, větší list nebo jinou přírodninu, která vás zaujme, a svoji větvičku jimi ozdobte. Tím jste vytvořili svoji osobní májku, symbol lásky. Bude vám nosit štěstí. Kdybyste se přesto někdy cítili zklamaní, nešťastní či osamělí, běžte znovu večer najít další kousek přírody a znovu májku ozdobte. Tak bude její účinnost nejvyšší během tří měsíců a další tři měsíce bude působit. Po této době ji spalte a přitom znovu posvěťte přáním. Popel uschovejte do zvláštní krabičky pro další čarování. Budete-li se chtít partnera zbavit, stačí hodit popel do vody, budete-li toužit po prodloužení známosti, smíchejte popel s hlínou a zasaďte do něj v květináči muškát nebo v záhoně rozmarýnu. Dokud poroste, bude láska trvat.
 
dáno do placu 7. 8. 2010

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz