Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaRevue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!


Co život dal... a vzal

Jsem už sama sobě otravná s tím, jak pořád mluvím o tom, že jsem začala stavět, že s tím jsou starosti, že na nic nemám čas, ale že stavba jde dobře; potom že stavím, že už je kus hotový a jak z toho mám radost; a nakonec že už musím dostavět a chvíli si odpočnout, že už mne to unavuje, protože nemám na nic čas a už bych ho ráda měla. Všechno je to pravda, ale už trvá moc dlouho, co marně hledám jiné téma k rozhovoru než jsou stavební postupy a shánění financí či brigádníků. Už je to prostě otravné. Už si připadám otravná.


Je to takový krásně typicky plutonský dárek. Jmění, které je třeba proměnit na bohatství, majetek, který má smysl jen někdy. Taky hromada práce a taky impuls.
Asi dva měsíce mi občas přijde na mysl, že nikde nebydlím a že s tím musím něco dělat. Ať nepůsobím jako homeless, uvedu to na pravou míru: Bydlím doma v Ž. a bydlím doma v K. V bytě žiji už skoro 20 let, v domě si tvořím bydlení necelé dva roky. Mám dva domovy a není mi to milé. Jako kdybych nevěděla, kam patřím.
Není to snadno popsatelný pocit. Nevím, kam se vracím, nevím, kam se víc těším. Jsme-li tam, mám onde půlku hlavy. Jako kdybych nikdy nebyla celá najednou na jednom z míst. Co s tím?

Zrající Opatství a jeho sorores&frateres je dalším tématem života. Napřed jsem se ztratila a potom našla. Nelze za nikoho chtít, a já to neumím - nechtít za druhé. Tak jsem se napřed mezi druhými ztratila. Teď mi to konečně začíná docházet a zase chci jenom za sebe. Každý máme své slabé místo, ale hlavně když jsem to svoje zase pro jednou našla. To ten Skrytý vnitřní oheň.

Dům a lidé okolo Opatství byli mými hlavními tématy. Na nic jiného nezbyl čas, tak se mi to ani nechtělo psát. Vydala jsem si znovu U1 (=Učebnice výkladu tarotu), chystám k vydání již mnohokrát vyšlé - ale v cizím nakladatelství - Sedmero a začala jsem přepisovat Základy magie. Nechte se všichni překvapit. Kvůli Jazyku magie jsem začala komunikovat. Začala jsem cestovat - hlavně přednášet na cestách. Nějak tak to vyšlo. Ale není to špatné. Cesty přinášejí osovbození, aspoň mně. Začala jsem organizovat, přebírat, hospodařit. To není sice osvobuzující, ale je to přirozené, aspoň pro mě. Mám za to nějaké odmagičtělé myšlení: nenapadají mne žádné zvláštní myšlenky.

Veselé příhody s emzáky zatím nebudou.
 
březen - duben 2007

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz