Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaRevue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!


O kontrole II.
Psáno pro Knihservis

Tak nám odebírají otisky prstů. A ještě nás u toho fotografují. Můžeme si prý být jisti, že naše podobenka bude zničena stejně jako obraz ukazující kapilární linie našich prstů. Moc bych tomu ničení nevěřila, ale to teď nechme být.
Kdybych byla oním arabským nepřítelem, kvůli kterému toto všechno - údajně - vzniklo, radostně bych teď střílela ze samopalu do vzduchu. Dostali jsme je na lopatky, volala bych patřičným arabským nářečím. Protože přesně to se stalo.
V zájmu bezpečnosti ustupují tzv. západní země do nejzazších koutů. Ne že bychom se uskrovnili, ne že bychom přijali stížené podmínky této podivné zákeřné války a vzdali se části svého pohodlí a zakořeněných zbohatlických zvyků - raději se navenek budeme tvářit, že se jako nic neděje a budeme obtěžovat podezíráním vlastní lidi. Ne přestat létat letadlem - ale všechny kontrolovat, kdo na letadlo nasednou. Důvodů je určitě mnoho.... nejdůvodovatějším důvodem je ale to, že my, vyspělí lidé, se přece bez létání neobejdeme.

Vyděšení bílí lidé, co nevěří jeden druhému a hlídají jeden druhého - co více si arabský bojovník může přát? Tato válka není vedena jenom trhavinou, palnou nebo chladnou zbraní, ale zbraněmi vnitřními, psychickými. Strach je jednou z nejdokonalejších zbraní, strach zdemoralizuje stejně četu jako celou armádu, stějně tlupu pralidí jako západní stát. Strach je lepší než bakteriologické nebo chemické zbraně, protože se nemusí v obvyklém slova smyslu vyrábět, jeho výrobu nejde dokázat, není třeba jej pašovat. Má podobu informace, která je vypuštěna a pak už se jenom šíří v duších, které jsou připraveny, protože - jak jsou Arabové přesvědčení - jsou to duše nevěřících a Alláh jim neskýtá svoji milost.
Kdo se bojí, prohrává válku.
Takový boj je bojem magie a kouzel - je to vyvolávání strachu, té mocné silné temné bytosti!
Ale nás, kdo víme, nikdo neposlouchá. Běda bílým lidem.
 
březen 2004

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz