Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaRevue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!


O příčinách vánoční tsunami
Mezihra III.

Ze zdí táhne mírný chlad, ne vlhký, ne nepříjemný, ale stálý. Je ticho. Ani tmu nepřerušuje nic, než záblesky úplně jiného světla, než jaké umí vidět lidské oko. Kdesi v hloubi prostoru se majestátně tyčí pomníky, jejichž paty skrývají ostatky dávno mrtvých hlídačů Prahu. Zcela v pozadí se rýsuje matný obrys Strážce, jehož kamenný pohled se věčně upírá skrz tajemství Universa. V tomto místě, obklopeném masou hmoty, se čas zastavil. Ale tam, kam míří jeho zraky, splývá minulost, přítomnost a budoucnost v nekonečném vířivém pohybu. Tady vládne zásvětí, které rozměr času nezná, tam je nekonečný prostor s nekonečnem možností, které čas dávno překonalo, neboť Láska je jediným vládnoucím pojmem... Ještě stále jsme v hrobce č. 2004, v hrobce, která spojuje světy.Co vyplavilo moře.....
jediný proud. Oběti božstvům, která přišla na zem, oběti, díky nimž noví bohové přijali lidstvo. Náraz překvapil postarší egregory, pobořil jejich neopečovávané struktury, zničil nové strohé stavby elektronických systémů, zrušil umělou kauzalitu okovů mrtvých duší jak ji udržují živí, a vyděsil astrální larvy. Kuličky událostí se převalily přes sebe, tu výrazněji, ale zpravidla méně, protože klouzavý pohyb pohltil náraz energie. Zvláště ty kuličky, které právě byly úplně na povrchu, skoro nic nevnímaly.
V předivech osudu i osudů se energie neztratila. A zatímco se ta Ono, která dlela v hrobce, připojila ke svým mateřským bytostnostem, začali Neviditelní, ti kteří způsobili náraz, zaujímat svá předem daná Místa a konat svoji Práci. Už za měsíc se všechna Ono stala zase Já, začala rozmotávat šňůry následků a vypořádávat se s tím, co bytostnost připravila. Uchopila kuličky svých událostí a začala je umravňovat do patřičných vztahů. Někteří si toho asi nevšimli - jako kdyby nic - ale některým to připadlo podezřelé. Jenže co s takovým poznatkem?
Zato Neviditelní zůstali neviditelní pro všechny, a pro jistotu se ještě ukryli do základů světa. A nikdo neví, co tam vlastně tropí.Je možné, že vám příběh připadá málo vysvětlující. Ale všude světlo nedopadá.
Proto je možné i to, že jsem některé části vize, zvláště ty o pohybu v hlubinách, špatně zaznamenala.
Jinak je vše správně a můžete mi věřit.

 
31.1. 2005

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz