Logo REVUE 44

Revue 44
   Zuzaniny vlky plky
   Co využijete v praxi
   Kde mě najdete
   Kdo mne opisuje
   Rozhovory
   Nesouvisle o sobě
   Píšu si do šuplíku
   Komentovaná galerie
   Knižní recenze
   Archiv - Postřehy
   Archiv - Co kde vyšlo

Stránka s dotazníkem
Zuzaniny fotky
Odkazy jinam

Návštěvní kniha

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Sluneční vítr
Geomagnetické pole


Status
Status

Více na n3kl.org.Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaRevue 44

Zuzana Antares & barevná realita:
Kusé komentáře denního magična.

Obsah nutno uchopit se stejnou vážností, s níž IAO pojímal tvoření světa.

Nejvyšší magie pro nejvyšší zasvěcence z osobního pohledu - aneb Zuzaniny vlky plky - tu je klíč. Vlk už dávno převážil nad plkem. A bude ještě hůř.
Ostatní části lehce krvavého magického magazínu jsou určeny sběračům informací, zvědavcům na můj osobní život, čtenářům společenských rubrik a mému osobnímu archivu, který si klidně, případně rozčileně, tímto můžete číst.

Odbornější koncepty najdete na magick. Pokusy o odborné koncepty hledejte na Opatství.

Ve jménu aeonu Maatina si považujte všeho, co budete číst; ve jménu aeonu Horova
vše spalte!


To snad není možné!   Act II.
Přehršel osobních postřehů z průběhu tohoto roku - voda

Myslím, že to bylo taky někdy v květnu nebo červnu, co jsme takhle v poklidu vstali a udělali si ranní kafe. Teda to jsem si udělala já, Roman už tu možnost nedostal. Když vkročil dolů do svého kutlochu, uvítaly ho vodopády vody crčící ze stropu na čtyři počítače a další přidružená zařízení. Na skeneru se rozstřikovaly kapičky, upéesky syčely a koberec čvachtal. CD mechanika asertivně protestovala proti narůstající vlhkosti v místě, kam patří CD, a v pravidelncýh intervalech vysouvala a zasouvala šuplík. Provlhlá omítka smrděla, od zásuvek se vlnily výboje a možná jiskřil monitor. No tak dobře, nejiskřil.Roman je osoba citlivá, měkkosrdcatá a s nervy stále na cestě do okolních kyblů, pročež zařval, vyletěl a pak se mě přišel zeptat, co má dělat, protože se přece děje něco hrozného. Až po mém nevlídném zavrčení se vzpamatoval a začal jednat účelněji. Nejdříve zavolal sousedovi, který katastrofu způsobil, aby sesedl z koně na blízkém ranči a přišel zjednat nápravu. Soused je též osoba citlivá a měkkosrdcatá, nechtěl se hádat a rychle pochopil, že viníkem je on a jeho nová pračka Moulinex. Sesedl z koně na blízkém ranči a přijel i s kovbojskou Romčou, aby pomohli likvidovat následky tropické bouře v uzavřené místnosti. Ještě před nimi došla sousedova máti, která pobývala nejblíž, a zkusila odčerpat vodu z podlah místnosti v prvním patře.
Kupodivu nebyly následky katastrofy tak hrozné. Největší investicí byl nový koberec. Monitor vyschl, zásuvky jsme vyfoukali, z upéesek vylili vodu, skener naleštili a počítače vyfénovali. Soused s Romčou vyčistili všechny poličky a utřeli věštírnu, která byla postižená taky. Dokonce i tarotové karty se podařilo zachránit a skoro na nich není vidět, jak dopadly, protože už před potopou byly odřené a zase se tak moc nepoužívají. Jenom účetní doklady nahoře ve věštírně jsme nechali plesnivět. Nesnáším účetnictví.
Škody sestávaly z té nešťastné CD mechaniky, ze zdroje k mikrovlnu a jedněch mariášových karet. Soused slíbil, že zalíčí strop, ale znáte sousedy, že..... :-)

To den před touto událostí byl podstatně veselejší. Roman, Majkl a Hrabě, který nikde nesmí chybět, se dívali na praštěný americký film, jehož podstatou bylo, že jacísi nudící se zbohatlíci se vydávali všanc různým nebezpečím. Hoši se rozhodli, že se taky zostudí a počůrávali se v hospodě. Fuj, čuňata. Roman už se na toto téma rozepsal, nebudu se zbytečně opakovat. jenom takový jeden postřeh: Než kluci přikročili k akci, všichni zaplatili a připravili si únikovou cestu. Bázlivě se potom rozhlíželi po přibývajících hostech a nakonec se zbaběle schovali za Majklovy neskrývané obavy - ten jediný se styděl okatě a nedělal ramena. Ale když si příhodu poslechli kamarádi, mimo jiné i soused, který nás druhý den vytopil, nebyly tyto přípravy a pocity vůbec zmiňovány. No ještě že jsem tam byla.
Tolik živlová pohroma vodní. Ještě nás ale postihla živlová pohroma zemská. O tom v další části této série.

 
Dokončeno 7.10.2004

(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz